BONCUK APART

Hakkımızda

Hakkımızda

Boncuk Apart ailesi olarak

Konuklarımıza unutulmaz bir tatil deneyimi sunmak için çaba sarf ediyoruz. Temiz ve bakımlı dairelerimizde, konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özenle dizayn edilmiş odalar, tam donanımlı mutfaklar ve geniş balkonlar bulunmaktadır. Misafirlerimizin konforu ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Adrasan’ın sakin ve huzurlu atmosferini en iyi şekilde yaşamaları için Boncuk Apart Evleri olarak her türlü detayı düşündük. Denize yürüme mesafesinde olmamız, konuklarımızın plajın keyfini çıkarabilmesini sağlar. Ayrıca çevredeki doğal güzelliklerle çevrili olmamız, doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için de harika bir fırsat sunar.

Boncuk Apart Evleri, misafirperverlik, samimiyet ve temizlik konularında standartları yüksek tutar. Konuklarımızın her anı değerlidir ve tatillerini unutulmaz kılmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Adrasan’da keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen herkesi Boncuk Apart Evleri’ne bekliyoruz.

0 +

Yıllık Deneyim

İletişime Geç!

Boncuk Apart Evleri Aile İşletmesi Konforu

Boncuk Apart Evleri, Adrasan’ın eşsiz doğal güzelliklerinin hemen yanı başında, Akdeniz’in berrak sularına nazır bir konumda yer alır. 

Adrasan Boncuk Apart

Misafirlerimize evlerinin rahatlığını ve konforunu yaşatmayı hedefleyen aile işletmesi bir konaklama birimidir.

İletişim

Adrasan'da ki Eviniz BONCUK APART

Boncuk Apart Evleri, misafirperverlik, samimiyet ve temizlik konularında standartları yüksek tutar. Konuklarımızın her anı değerlidir ve tatillerini unutulmaz kılmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız